Блог

28.03.2016

Ідеальне весілля – лише з Good Friends

Саме так. І без жодних компромісів. А вирішили це самі наречені, які відвідали наймасштабнішу подію весільної індустрії-Lviv Wedding Festival 2016.

Стенд компанії Cood Friends був чи не найпопулярнішим на виставці. І це не дивно, адже окрім приголомшливої сукні, найвправнішого фотографа та чарівника-декоратора уявити Ваше весілля без довершеного алкоголю – дуже-дуже складно.

Короля, як відомо, робить його оточення, а враження про найважливіший день у Вашому житті складатиметься із різноманітних пазликів-детальок. З-поміж яких дуже важливим є ретельно підібраний алкоголь.

Впродовж Lviv Wedding Festival 2016 ми зустрілись із чарівними львівськими-нареченими, розіграли 5 комплектів суші, подарували улюблений напій наречених Fragolino та, щонайважливіше, зрозуміли, що досвід подружок, різноманітні родинні застілля та ще чимало факторів змушують наречених хвилюватись не лише про те, як встигнути все у цей найважливіший день, а й про те, що:

алкоголю буде занадто мало, і де ж тоді його добирати;

або його буде так багато, що потім не відомо, куди його подіти, а це суттєві витрати;
або відкорковане вино матиме дивний присмак. І ще безліч-безліч питань.


Так багато клопотів, яких Ви так легко можете уникнути, лише зателефонувавши нам.

Адже саме фахівці Cood Friends зроблять Ваше весілля бездоганним. Ми чудово знаємо, скільки саме пляшок шампанського потрібно для 35 гостей, чому Вашим друзям сподобається саме те чи інше вино, ми неодмінно підберемо коньяк, який оцінить Ваш запрошений з-за кордону дядько.

Адже бездоганний сервіс – наша візитівка.

Ми співпрацюємо лише найкращими світовими виробниками алкоголю. Наші фахівці мають колосальний досвід в обслуговуванні банкетів. Ми пропонуємо нашим клієнтам понад 300 видів алкоголю. Ми знаємо, як багато витрат передбачає весілля та як розрахувати Ваш бюджет саме на алкоголь.

Здивувати гостей? З нами Вам це залюбки вдасться. Адже ми організуємо Вам таку гірку з шампанського, якої їм ще не доводилось бачити.

Ми потурбуємось про кожного Вашого гостя. Але, насамперед, збережемо Ваш час та настрій, а Вам потрібно буде лише посміхатись та насолоджуватись Вашим казковим весіллям з Cood Friends.

 

 

Новини від GoodFriends

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.