10.11.2016

РОЗРАХУНОК АЛКОГОЛЮ ДЛЯ ГОСТЕЙ

Бездоганна біла сукня, легка фата, гарна зачіска, макіяж, сонячна посмішка – чарівна наречена. Елегантний костюм, напастоване блискуче взуття, коштовні запонки, мужні руки обіймають стан коханої – чудовий наречений. Гарна картинка – гості розчулені, лунають радісні вигуки, красиві молодята обмінюються обручками, цілують один одного, роблять ковток шампанського та розбивать бокали “на щастя”…

Все виглядає ідеально, саме так і уявляють кульмінацію свого весілля заручені. Проте, перш ніж бити бокали, варто продумати, що саме буде налито в них. На практиці виявляється, що зовнішній вигляд наречених, запрошення для гостей, музика і ресторан – найлегше у приготуванні до весілля, у порівнянні з меню, а особливо алкогольною картою. За допомогою можна звернутися безпсередньо до адміністратора ресторану, де відбуватиметься бенкет. Це максимально спростує задачу вибору та доставки, адже алкогольні напої ви замовляєте у ресторані. Погодьтеся, що це варіант для тих, хто не хоче сильно перейматися та шукає найлегший шлях. У такому випадку ви не можете бути до кінця певні в якості алкоголю, асортимент, зазвичай, не дозволяє обрати те, що хочете, а ресторанні націнки на алкоголь змусять економити на кількості.

Є ще й інший варіант, який обирають ті, хто піклується про своїх гостей та дійсно хоче влаштувати незабутнє свято. Замовлення алкоголю для бенкету здійснюють самостійно в спеціалізованих магазинах. Якщо ви замовляєте в такому магазині, то також можете не хвилюватися про доставку, тут все зроблять за вас.

Щодо вибору алкоголю, хоча і є стандартні схеми підрахунку кількості напоїв, все ж потрібно попередньо знати смаки гостей. Намагайтеся дізнатися хто і чому надає перевагу з напоїв. Якщо ви не впевнені у якості якогось алкоголю, візьміть попередньо пляшку для дегустації. Також не забувайте, що навіть при найточніших прогнозах не можна бути впевненим на сто відсотків, тому замовляйте алкоголь з надлишком.

Тепер розповімо вам детальніше як не прорахуватися з об’ємом алкоголю на весіллі. Для точного прорахунку потрібно знати:

  1. кількість гостей (скільки жінок/чоловіків/дітей)

  2. скільки гості п’ють (мало/багато/середньо)

  3. для чого алкоголь (викуп/реєстрація/прогулянка/бенкет)

  4. тривалість бенкету (чим довше, тим більше потрібно напоїв)

  5. місце проведення бенкету (на природі алкоголь сприймається краще)

  6. пора року, коли відбувається весілля (влітку, коли жарко, міцні напої не дуже користуються ппулярністю)

  7. меню (прораховуйте чи конкретний алкоголь пасує страван на бенкеті)

  8. кількість тостів (залежить, здебільшого, від ведучого)

Це основні моменти, які потрібно знати, коли готуєтеся до складання алкогольної карти весілля. Врахувати всі-всі-всі побажання неможливо, тому варто відштовхуватися від універсальної схеми, яка підходить більшості гостей. Традиційні напої на весіллі: шампанське та безалкогольне шампанське (для водіїв), вино (напівсухе, напівсолодке), міцний алкоголь (зазвичай, горілка) та безалкогольні напої (сік, мінеральна вода, солодка газована вода). Залежно від бюджету можна комбінувати горілку/коньяк, віскі/текілу і т.д.

Для весільного бенкету є середня схема підрахунку алкоголю:

Шампанське – 1пляшка на трьох

Вино – 1 пляшка на одного

Міцні напої – 1 пляшка на двох

Безалкогольні напої – 1,5 – 2 пляшки на людину

На сайті “Good Friends” є спеціальний калькулятор алкоголю. Скористайтесь нашим калькулятором для визначення необхідної кількості кожного виду напою, та заповніть форму для швидкого замовлення. Від вас потрібна лише кількість гостей(чоловіки/жінки/діти) та кількість подій(викуп/реєстрація/прогулянка/бенкет).

Тепер розповімо детальніше про сам алкоголь на весіллі.

Горілка, зазвичай, становить 100% від загального об’єму міцного алкоголю на столі. Домовтеся з адміністрацією ресторану, щоб її подавали достатньо охолодженою.

Коньяк подають кімнатної температури. Проте він не дуже популярний на бенкетах, проте є серед гостей поціновувачі цього напої. Коньяк має становити 30% від усіх міцних напоїв.

Віскі вважається одним з найпопулярніших напоїв у світі, але, на жаль, не на весіллях. Якщо гості люблять охолоджений віскі, то придбайте пару пляшок.

Вино обирати найскладніше, адже їх є найбільше видів та підвидів. Якщо виокремити стандартний вибір на весілля, то це напівсухі та напівсолодкі. Чому? Десертні вина, здебільшого, не пасують весільному меню, а поціновувачів сухого вина дуже мало. Червоне вино також прийнятніше на весіллях, проте, якщо гості люблять і біле вино, радять брати порівну, або надати перевагу рожевому вину. Рожеве – універсвальне вино. Червоне – підходить до м’ясних страв. Біле – поєднується з морепродуктами та грибами. Не забувайте, що максимальна кількість різних марок вина – ТРИ.

Мартіні називають жіночим напоєм і якщо ви вирішили додати його до своєї алкогольної карти, то не забудьте придбати відповідний сік, адже багато дівчат п’ють вермути у вигляді коктейлів.

Шампанське вважають алкоголем для початку. Його випивають при першому тості, а далі переходять до інших напоїв. Не забувайте, що шампанське проливається при відкриванні, тому замовляйте з надлишком.

Щодо безалкогольних напоїв, то замовляйте з розрахунку 1,5 л на людину. Якщо серед гостей багато дітей чи святкування планується на літо, бо безалкогольних нопаїв беруть більше. Фаворитами на бенкеті стануть не густі та не дуже солодкі соки (яблучний, апельсиновий) та мінеральні води ( з газом та без). Для зручності воду беруть у маленькій тарі по 0,5 л. Сік можна замінити на марс, квас або узвар. Все залежить від пори року.

Отже, тепер, якщо ви скористаєтеся нашими порадами, можете бути впевнені, що найкращий день вашого життя буде дійсно найкращим! У цьому вам допоможуть найкращі напої!

Поради від GoodFriends

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.