10.11.2016

Фаворит весільного сезону 2017: Fragolino Fiorelli

Виїзні церемонії, локації, модні кольори, фата та сукні – ми нічого не забули? Ах так, найголовніше – весільний стіл. Алкоголь присутній на весільному столі весь вечір і правильний його вибір – найважливіша частина в складанні весільного меню. На сьогодні лідерство серед продажів алкоголю на весілля впевнено займає Fragolino від ТМ Fiorelli.

Довершеність смаків елітного алкоголю ТМ Fiorelli без сумніву підкорити серця наречених, як підтвердження – наповнені напоями Fragolino весільні столи. У 2017 році в моду повернулись маленькі камерні весілля. Це затишне свято, яке молодята хочуть організувати приємним та незабутнім не лише для себе, але й для гостей. І свій вибір вони уже зробили – на користь Fragolino від Fiorelli.

Вибираємо Fragolino: огляд видів
У свободі вибору бувають свої постійні фаворити – 10 з 9 молодят вибирають Fragolino Bianco. Ніжний суничний смак одразу ж припадає до вподоби як жінкам, так і чоловікам. Цей легкий винний напій став справжньою родзинкою свята – наречені несуть ігристе у РАЦС, аби перший ковток солодкого Fragolino подарував новоспеченим нареченим таке ж солодке та легке життя. Це уже стало певним трендом, ба більше – традицією. Нам приємно чути такі відгуки й ми радіємо кожній історії весільного святкування, де Fragolino уже створило по-справжньому святкову атмосферу.
Не відступає у виборі полуничне Fragolino Rosso. Фруктовий аромат напою такий насичений та відчутний, що вже перші хвилини відкриття пляшки змушують затамувати подих і насолоджуватись тим, що відбувається довкола.
Є в бокалу персикового Pesca Fiorelli також якась безсоромна привабливість. Вишуканий напій золотистого кольору обирають справжні поціновувачі. Добре збалансований смак цього ігристого комбінують з фруктами та фруктовими десертами, відтак Pesca відмінно смакує охолодженим до 6-8 градусів.

Чому Fiorelli?

Щоб справити незабутнє враження потрібно вразити гостей якістю, особливо коли мова іде про алкоголь. Якісний напій покращить настрій гостей, а низькосортний може зіпсувати все свято. Компанія Fiorelli – перевірений, всесвітньо відомий бренд вишуканого італійського алкоголю. Його легендарна історія почалась ще минулого столітті, в тихому, гірському регіоні П’ємонт, на знаменитому винному заводі Toso S.p.A. Дбайливе вирощування винограду, ретельний контроль над процесом виноробства, витончене оформлення – це те, що відрізняє напої торгової марки Fiorelli з-поміж тисяч інших.

Відкриємо страшний секрет
Ми довго думали, чи розповідати Вам цей факт, але зрозуміли, що Ви повинні про це знати. Як відомо, у компанії «Goodfriends – елітний алкоголь з доставкою» діє одна дуже вигідна для молодят умова – увесь невикористаний алкоголь на весілля вони можуть повернути, не витративши зайвих коштів. Як гадаєте скільки пляшок Fragolino повернулось до нас назад? Жодної. Саме так, гості настільки із захопленням розбирають бокали ігристого з фуршетного столу, що жодне Fragolino за 3 роки молодята не повернути в Goood Friend.

«У святкового настрою є ім’я – Fiorelli!», – натхненне гасло цьогорічного весільного сезону. Оригінальна гірка з ігристого чи неординарна подача нарізок – обов’язкове для кожного свята й Ваше весілля не може стати винятком.
Довірте втілення Вашої весільної казки нам і вона стане реальністю. Ми ретельно узгоджуємо з вами усі етапи й несемо відповідальність за виконану роботу. Оригінальні гірки з шампанського та вишукані фуршети від Good Friends можна замовити за телефоном: +38 (067) 770-55-00.

Поради від GoodFriends

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.