10.11.2016

ЯК GOODFRIENDS ПІДКОРЮВАВ ПУБЛІКУ

Кращі професіонали весільної індустрії міста Лева зібрались разом, аби продемонструвати, яким має бути справжнє весілля. На цьогорічному Lviv Wedding Festival компанія «Goodfriends – елітний алкоголь з доставкою» підкорювала серця наречених елітним алкоголем від ТМ Fiorelli та ексклюзивними сирними делікатесами від ТМ Landana.

Тематичні презентації, виступи артистів, зіркові гості, зокрема NAVI, конкурси, шоу-рум, майстер-класи в режимі нон-стоп та вишукані фуршети з елітних делікатесів та алкоголю лише найвищої якості. Це справжня школа для наречених, у яку поринув Львів на два дні. Найбільш масштабна та красива подія цієї весни проходила з 4 по 5 березня у виставковому центрі «Південний-EXPO».

«Любов понад усе!», – натхненне гасло цьогорічного свята. А яка ж любов без Fiorelli? Справжньою родзинкою Wedding Festival 2017 стало італійське вино Fragolino Fiorelli. Смачну дегустацію цього напою Goodfriends провів для усіх гостей весільного заходу. Це ніжне фруктове вино чудово доповнило атмосферу святковим настроєм і подарувати справді приємні враження для гостей Wedding Festival.

Пригощали молодят також оригінальними нарізками із сирних делікатесів.

Кожного разу Goodfriends намагається творчо підходити до подачі фуршетного столу, для нас це справжнє мистецтво, яким ми готові ділитись з усіма довкола.

Оригінальна гірка з ігристого чи неординарна подача нарізок – обов’язкове для кожного свята й Lviv Wedding Festival не став винятком.

Довірте втілення Вашої весільної казки нам і вона стане реальністю. Ми ретельно узгоджуємо з вами усі етапи й несемо відповідальність за виконану роботу. Оригінальні гірки з шампанського та вишукані фуршети від GoodFriends можна замовити за телефоном: +38 (067) 770-55-00.

Новини від GoodFriends

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.